Web Tasarım

Web siteniz dijital dünyadaki dükkanınızdır. Bu yüzden her işletmenin bir web sitesine sahip olması, dijital dünyada bulunması günümüzde büyük bir öneme sahiptir.

Web sitemizin bizi dijital dünyada iyi temsil etmesi için gerekli bazı özellikler vardır. Öncelikle sitemizin hızlı yüklenmesi, potansiyel müşterimiz tarafından kolayca erişilebilir olması gerekir. Fotoğraflarımızın doğru boyutta ve doğru formatta yüklenmesi, kullandığımız hostingin iyi olması, kullanılmayan css/javascript dosyalarının temizlenmesi gibi detaylar yüklenme hızımızı olumlu yönde etkiler.

Web sitemizin ziyaretçi alması, internette daha görünür olması için SEO(Search Engine Optimization/Arama Motoru Optimizasyonu) optimizasyonunun iyi yapılması gerekir. Yapılan çalışmalar ile SEO sürekli yukarıya çıkarılmalıdır. SEO rakiplerimizin önüne geçmemiz, daha fazla müşteriye ulaşmamız için çok önemlidir.

Tüm bunların yanında web sitemizin mobil uyumlu (responsive) olması ve görsel olarak zengin bir tasarıma sahip olması ilk etkileşim için can alıcı konumdadır. Web sitesi tüm cihazlarda test edilmeli ve uyumluluk sorunları giderilmelidir. Göz yoran, karışık tasarımlar tercih edilmemelidir.

Sitede sosyal medya hesaplarının bağlantılarına ve iletişim bilgilerine yer verilmeli, bu bağlantılar ön planda kolayca görülebilir konumda olmalıdır. Anasayfa ve diğer sayfalar ziyaretçiyi harekete geçirici mesajlar ile kuvvetlendirilmelidir.

Her işletme bu detaylara sahip bir web sitesine sahip olarak dijital pazarda yer almalı, ürünlerini/hizmetlerini pazara sürmelidir. En ufak alışverişimizi bile internetten yaptığımız dijital çağda tüm işletmeler dijitalleşmelidir. Siz de dijital pazarda sağlam adımlarla yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top
Scroll to Top